SleepCity. Śpij dobrze w naszym mieście!
Mówią o nas:
WIFI
NEWSLETTER
zapisz
wypisz
wygodne, położone w centrum
Najlepsze noclegi w mieście
czytaj więcej

O NAS

Zajmujemy się biznesem w sektorze nieruchomości. Specjalizujemy się w krótko i długoterminowym wynajmie mieszkań na terenie Katowic i Gliwic. Od ponad 12 lat zajmujemy się zarządzaniem i utrzymywaniem nieruchomości dla firm. Niecałe 5 lat temu zainteresowaliśmy się wynajmem krótkoterminowym, a ostatnie 4 lata budujemy i zarządzamy siecią noclegów pod marką SleepCity.


Naszym atutem jest połączenie doświadczeń nie tylko osób wynajmujących apartamenty, ale również bardzo często korzystających z oferty tego typu obiektów tak w Polsce jak i poza granicami kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nieustannie ulepszać nasza ofertę oraz sposób obsługi Klientów.

Nieskromnie dodamy, że jesteśmy dumni z naszego podejścia do biznesu, co tylko mobilizuje nas do jeszcze większego wysiłku. Efektem tego podejścia jest fakt, że sieć naszych noclegów stale się poszerza i niebawem będziemy dysponować komfortowymi miejscami noclegowymi do wynajęcia na dowolny okres w bardzo atrakcyjnych cenach na terenie całego Śląska.

 

Łącząc te dwa kluczowe dla SleepCity obszary działalności, wykorzystując jednocześnie wieloletnie doświadczenie w marketingu nieruchomości - dajmy naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność najwyższej jakości obsługi. 


Fatal error: Cannot break/continue 1 level in /include/body.center.php on line 30